Styrelse

Ordförandeposten är vakant tills vidare

Annica Nordin, första vice ordförande, annica.nordin@gof.nu (0707-530758)
Manne Strömbäck, andre vice ordförande, manne.stromback@gof.nu (0708-996692)
Peder Winding, sekreterare, peder.winding@gof.nu (0706-269910)
Roden Bergenstein, kassör, roden.bergenstein@gof.nu (0735-686599)


Johan Ander, ledamot, johan.ander@gof.nu (0705-171161)
Berndt Andersson, ledamot, berndt.andersson@gof.nu (0705-382846)
Ulla Arnberg, ledamot, ulla.arnberg@gof.nu (0707-758825)
Filip Jansson, ledamot, filip.jansson@gof.nu (0739-971049)
Leif Jonasson, ledamot, leif.jonasson@gof.nu (0706-518079)
Leif Lithander, ledamot, leif.lithander@gof.nu (0706-027902)
Per Undeland, ledamot, per.undeland@gof.nu (0734-198450)
Eva Åkesson, ledamot, eva.akesson@gof.nu (0708-120285)

Valberedning

Berndt Lindberg, berndt.lindberg@gof.nu
Stig Fredriksson, stig.fredriksson@gof.nu
Tommy Järås, tommy.jaras@gof.nu

Revisorer och Revisorssuppleanter

revisorer: Crister Eriksson och Mona Hansson
revisorssuppleanter: Stina Andresson och Bo Sobéus.